Wakacje – i co dalej ?

Wakacje to bardzo ważny moment w roku. To czas na zasłużony odpoczynek, czas który możemy spędzić z rodziną lub znajomymi, czas kiedy odcinamy się od problemów dnia codziennego, czasz na zwiedzanie lub błogie lenistwo na plaży. A więc czas który należy dobrze zaplanować.

Jak zaplanować wymarzone wakacje ?

Najlepiej zwrócić się do Biura Podróży po fachową poradę. Przed zakupem oferty dobrze jest sprawdzić czy mamy ważny dowód osobisty lub paszport, pomoże to określić kierunki jakie możemy wziąć pod uwagę planując wypoczynek. Dobrze jest z góry określić jaką kwotę możemy przeznaczyć na nasz wymarzony wyjazd. Kolejny krok to decyzja co do rodzaju wyjazdu – wakacje z rodziną, wycieczka objazdowa, wypoczynek w luksusowym hotelu na plaży czy wyjazd o charakterze rozrywka w wielkim mieście oraz jaki środkiem transportu najbardziej by nas interesował. Dobrze dobrana oferta to gwarancja udanego urlopu.

Wybór kierunku.  

Zainteresowanie dotychczas najbardziej popularnymi kierunkami jak Egipt, Tunezja czy Turcja drastycznie zmalało. Klienci pytają nas- dokąd jechać żeby było bezpiecznie? Nadal pozostaje wiele ciekawych i bezpiecznych miejsc gdzie możemy wyruszyć i cieszyć się odpoczynkiem, np. Bułgaria, Włochy, Hiszpania czy Portugalia. Poniżej proponujemy kilka z nich:

Hiszpania – kraj bardzo bogaty kulturowo, od północy do południa skrajnie różny: geograficznie, kulturowo, mentalnie. Od gór poprzez piękne wybrzeża hiszpańskie  do południowych piaszczystych plaż. Idealne miejsce dla każdego. Jeśli chcesz wypocząć czeka na Ciebie bogata oferta tysięcy hoteli w każdym standardzie z bogatą infrastrukturą i lokalnym pysznym jedzeniem oraz  piękne piaszczyste plaże. Hiszpania to również corrida, tapas, flamenco,  Barcelona, Madryt i andaluzyjskie miasta pełne zadziwiającej architektury i miejsc które trzeba zobaczyć.

Hiszpania to oczywiście najlepszy wybór w czasie wakacji , na rodzinne wyjazdy, czy wypady we dwoje. Polecamy również Hiszpanię na wyjazdy przed i po letnim sezonie, kiedy kurorty nie są już tak pełne turystów a ceny są zdecydowanie niższe.

Hotel Playabonita****

HB (śniadania + obiadokolacje ) 30.05-07.06.2016 – 2194 zł/os

Hotel Almerimar Resort ****

HB ( śniadania + obiadokolacje) 30.05-07.06.2016 – 1989 zł/os

Dookoła Hiszpanii – wycieczka objazdowa -samolot

13-21.06.2016 – HB (śniadania + obiadokolacje) 2499 zł/os

Sycylia – największa wyspa na Morzu Śródziemnym , która od wieków fascynuje kulturą, bogactwem zabytków i krajobrazami. Już przez starożytnych nazwana Wyspą Słońca ma największą ilość słonecznych dni w całym roku. Sycylia jest pełna kontrastów: od śródziemnomorskich gajów oliwnych przez pustynne tereny po wysokie góry nad którymi wznosi się jeden z największych wulkanów świata Etna. Sycylia to mieszanka legend i mitów, wpływów wielu kultur które uczyniły wyspę tak fascynującą i różnobarwną, to również urwiste skały schodzące pionowo do błękitnego morza i złote piaszczyste plaże…

Dla wytrawnych smakoszy Sycylia proponuje doskonałe lokalne przysmaki, najlepsze wina i desery.

Nasze propozycje wyjazdów:

Sycylia –Wyspa niezwykła– wycieczka objazdowa -samolot

26.06-04.07.2016 – BB (śniadania) -2849 zł/os

Hotel Cala Novella ***

All inclusive Light / 05-13.06.2016 – 1880 zł/os

Posiadając paszport możemy wyjechać do każdego kraju. Z dowodem osobistym tylko do krajów należących do UE. Popularnym kierunkiem jak co roku wśród naszych klientów jest ciągle Egipt ze względu na cenę oraz bardzo ekskluzywne hotele. Każdy kto wybierze ten kierunek  nie będzie zawiedziony.

Bogate ALL inclusive, ogromne parki wodne,  piaszczyste plaże, świetne animacje oraz doskonała kuchnia to wszystko sprawi że nasz wypoczynek na długo pozostanie w pamięci. Natomiast od dwóch lat nasi klienci wybierają głównie Grecję oraz Turcję. Prym wśród Greckich wysp niezmiennie wiodą Rodos oraz Kreta. Dwie największe wyspy i najbardziej znane kurorty.

Grecja oferuje cudowne widoki, świetną kuchnię, małe rodzinne hotele ze niesamowitą atmosferą o którą dbają właściciele. Dobra propozycja dla rodzin z dziećmi, ludzi młodych nastawionych na rozrywkę oraz uprawianie sporów wodnych. Turcję natomiast wybierają osoby nastawione na spacery, plażowanie oraz zwiedzanie. To świetna propozycja dla ludzi w każdym wieku. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wakacje w Turcji to wypoczynek w mieście z dostępem do pięknej plaży.

OK.Duża część naszych klientów wybiera jednak wypoczynek w formie wycieczki objazdowej lub wycieczki objazdowej połączonej z wypoczynkiem w hotelu. Taki rodzaj wakacji wybierają ludzie którzy w wypoczynku szukają czegoś więcej niż rozrywki czy leżenia na plaży. To turyści nastawieni na poznanie kultury, historii oraz zwyczajów danego kraju i jego mieszkańców. Tu niezmiennie nasi klienci wybierają Włochy, Chorwację oraz Grecję.  Zdarzają się też kierunki bardziej egzotyczne takie jak bajkowa Tajlandia, niesamowite Chiny czy tajemniczy Wietnam. 

 

powrót