Image Alt
Przeżyj wspaniałą przygodę!

Wycieczki Grupowe

Wycieczki grupowe

Szukając propozycji wycieczki trafili Państwo w odpowiednie dla siebie miejsce, poniżej prezentujemy sprawdzone propozycje na krajowe i zagraniczne wyjazdy autokarowe jak i lotnicze. Podane programy wycieczek są tylko niewielkim odsetkiem naszych realizacji. Na Państwa wniosek jesteśmy w stanie przygotować program imprezy, który w pełni pokryje Państwa oczekiwania.

Wyjazd do teatru, turystyka krajobrazowa, turystyka kwalifikowana, imprezy integracyjne, turystyka rekreacyjna, wyjazdy studyjne, incentive, imprezy sportowe – każdą z tych usług przygotujemy z należytą starannością. W każdej realizacji stawiamy na jakość, dobieramy odpowiedni personel do opieki nad prawidłowością realizacji zapewnianych przez nas świadczeń. Zadowolenie naszych podróżnych wracających z wycieczki jest dla nas najważniejsze. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie na rynku turystyki jest owocem zaufania jakim obdarzają nas nasi podróżni.

Dobrze, nie musi oznaczać drogo! Własna flota pojazdów oraz kontraktowane ceny świadczeń pozwalają na obniżenie cen w stosunku do ofert biur konkurencyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

autokar biacomex
samolot pasażerski

Pytania i odpowiedzi

Poniżej znajdziecie Państwo najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

1. Czy można modyfikować program wycieczki znaleziony na stronie www?

Tak, każdy program możemy dowolnie modyfikować na Państwa prośbę, można uzupełniać bądź usuwać świadczenia, które są w programie. W celu edycji programu prosimy o kontakt z wybranym biurem podróży bądź przez formularz znajdujący się u dołu strony.

2. Interesuje mnie impreza turystyczna, której nie ma na stronie - kogo zapytać o przygotowanie oferty?

Prosimy o wysłanie zapytania z formularza znajdującego się u dołu strony, zapraszamy również do kontaktu z działem grup pod adresem e-mail: cbp@biacomex.pl.

3. Jaka jest najmniejsza / największa ilość uczestników do realizacji imprezy autokarowej / lotniczej?

Nie ograniczamy ilości uczestników w realizowanych przez nas imprezach turystycznych, nasze pojazdy są w stanie zabrać od 7 do 68 pasażerów jednym autokarem. Flota naszych pojazdów pozwala do jednorazowego przewiezienia ponad 1000 osób. Standardowym pojazdem do realizacji wycieczek jest 50 miejscowy autokar. W przypadku imprez lotniczych organizujemy je od 1 pasażera. Maksymalną liczbę uczestników w imprezach lotniczych określa ilość miejsc na pokładzie samolotu. Przyjmujemy do realizacji do 90 pasażerów, większe grupy omawiamy z linią lotniczą.

4. Czy uczestnicy wycieczki są ubezpieczeni, w jakim zakresie?

Każdy uczestnik imprezy turystycznej realizowanej przez BIACOMEX S.A. jest ubezpieczony w zakresie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków przy realizacji w kraju oraz Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, Kosztów Leczenia (w tych Choroby Przewlekłe), Utraty bądź zniszczenia Bagażu. Istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o odpowiedzialność Cywilną, Uprawianie Sportów Ekstremalnych itp

5. Czy istnieje możliwość ubezpieczenia uczestników od ewentualnych kosztów rezygnacji?

Jest możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprez realizowanych przez BIACOMEX S.A., proponujemy dwa warianty takich ubezpieczeń. O szczegółach poinformuje Państwa zawsze nasz pracownik przed podpisaniem umowy o realizację imprezy turystycznej.

6. Co oznacza ``program ramowy``?

Program ramowy oznacz, że kolejność realizacji świadczeń może ulec zmianie, świadczenia których nie da się zrealizować mogą za przyzwoleniem klienta zostać zmienione na zastępcze. Zdarzają się sytuacje, w których np pogoda uniemożliwia realizację jakiegoś świadczenia.

7. Wyjazd obejmuje kraje z obowiązkiem wizowym, czy biuro pomaga w otrzymaniu wizy?

Zajmujemy się kompleksowo realizacją i przygotowaniem każdej imprezy. Na Państwa wniosek, pomagamy również z formalnościami wizowymi.

8. Czy bilety wstępów mogą być ujęte w całkowitym koszcie wycieczki?

Tak, wszystkie świadczenia mogą być ujęte w cenie imprezy.

9. Jesteśmy zainteresowani wyjazdem natomiast siedziba firmy/szkoły/urzędu mieści się poza Białymstokiem - czy BIACOMEX S.A. przyjmuje do realizacji takie zlecenia?

Nasze autokary stacjonują w różnych miastach Polski, ponad to korzystamy z usług podwykonawców więc nie ma dla nas problemu w przypadku realizacji imprezy, która startuje z innego miasta niż Białystok.

10. Pragniemy skorzystać z wyjazdu lotniczym transportem charterowym, czy BIACOMEX S.A. ma odpowiednie uprawnienia do wykonywania takiej działalności?

Tak, Gwarancja ubezpieczeniowa wydana przez TU EUROPA S.A. pozwala BIACOMEX S.A. na realizację imprez turystycznych przy użyciu charterowego transportu lotniczego.

11. Czy na wycieczkach organizowanych przez BIACOMEX S.A. korzysta się z systemu ``tourguide``?

Istnieje możliwość realizacji imprezy turystycznej przy użyciu systemu tourguide, w obecnym czasie jest to jednak usługa dodatkowo płatna.

12. Czy od daty podpisania umowy do daty wyjazdu ilość uczestników może ulec zmianie?

Do każdej umowy załączamy warunki uczestnictwa w imprezach realizowanych przez BIACOMEX S.A., które określają warunki zwiększenia i zwiększenia ilości uczestników.

13. Czy w imprezach organizowanych przez BIACOMEX S.A. zawsze uczestniczy pilot wycieczek?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami pilot zasze towarzyszy uczestnikom imprez, wyjątek stanowi wyraźne zaznaczenie przez zleceniodawcę, że nie potrzebują takiej usługi.

14. Czy stan techniczny autokarów jest sprawdzany przez Policję przed każdym wyjazdem?

Sprawdzenie stanu technicznego przez policję zamawiane jest na prośbę Zleceniodawcy, w przypadku gdy sprawdzenie wymaga dojazdu, lub angażowania dodatkowego czasu pracy usługa ta jest dodatkowo płatna.

Skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytania? Chętnie na nie odpowiemy. Wypełnij poniższy formularz a odezwiemy się do Ciebie!

     

     
     

    You don't have permission to register